راهنمای خرید اقساطی کالا

کاربران گرامی دیجی کالا قسطی, ضمن تشکر بابت خرید از سایت لطفا به نکات زیر توجه فرموده و فرم مخصوص به خرید خود را تکمیل نمایید تا همکارانمان طبق اولویت و با توجه به نوع خرید شما هماهنگی های لازم را انجام دهند.

چنانچه درخواست خرید اقساطی کالا را دارید میتوانید از طریق فرم زیر درخواست خود را ثبت نمایید. کارشناسان ما درخواست خرید اقساطی شما را بررسی نموده و نحوه انجام کار را برای شما شرح خواهند داد.

نحوه خرید اقساط ویژه دارندگان حکمت کارت

مشخصات و نوع کالای درخواستی خود را در فرم درخواست خرید  اقساطی حکمت ثبت نمایید فروش کالا بصورت اقساطی با 20 درصد پیش پرداخت بوده و اقساط در 12 ، 18 و 24 ماهه با انتخاب مشتری تمکان پذیر می باشد .بعد از تکمیل فرم همکاران مان ظرف 48 ساعت با شما جهت ثبت نهایی سفارش تماس خواهند گرفت و شما از طریق واتس آپ عکس از حکمت کارت و کارت ملی خود را ارسال نموده و بعد از تایید شدن اقساط کالای سفارشی شما با ضمانت نامه اصلی از طریق پست به درب منزل شما ارسال خواهد شد.

درخواست خرید اقساطی با حکمت کارت

نحوه خرید اقساط با سفته ( ویژه بازنشستگان تامین اجتماعی )

بازنشستگان محترم تامین اجتماعی که حقوق خود را از بانک رفاه میگیرند می توانند با ثبت نام در قسمت خرید اقساطی با سفته فرم مخصوص به خرید با سفته را تکمیل نمایند و بعد از اعتبار سنجی و تماس تلفنی همکاران ما فرم مخصوص خدمتتان ارسال میشود و با مراجعه به بانک رفاه فرم را مهر و امضا نموده و همراه با سفته به مبلغ 2 برابر میزان خریدتان به فروشگاه ما ارسال نموده و کالای خود را از ما دریافت مینمایید 25 درصد مبلغ کالای مورد نظر را بعنوان پیش پرداخت مشتری باید پرداخت نماید و تعداد اقساط از 2 ماه الی 24 ماهه به انتخاب مشتری می باشد و ماهانه مبلغ اقساط را باید به حساب لیزینگ که خدمت مشتریان ارائه میشود واریز نموده و پس از پایان اقساط سفته های تقدیم مشتری میگردد .

درخواست خرید اقساطی با سفته

نحوه خرید اقساط با چک صیادی

کلیه افراد دارای دسته چک صیادی ( قدیم و جدید ) که حتی کارمند یا شغل آزاد داشته باشند میتوانند از طریق لینک خرید اقساطی چکی فروشگاه تا سقف 24 ماه خرید اقساطی کنند .25 درصد مبلغ کالای مورد نظر را بعنوان پیش پرداخت باید مشتریان پرداخت کنند و مابقی مبلغ کالا طی 2 ماه الی 24 ماهه به انتخاب مشتری اقساط می شود .
امکان ارائه چک هر 3ماه ، 4ماه و هر 6ماه یکبار هم فراهم میباشد.( مثلا برای خرید 24 ماهه میتوانید 8 فقره یا 6 فقره یا 4 فقره چک بدهید )
مشتریان محترم پس از ثبت نام طی 48 ساعت منتظر تماس همکارانمان باشند تا اعتبارسنجی انجام شود .

درخواست خرید اقساطی با چک

2 نظر

    1. سلام
      قسمت بالای سایت فرم ثبت نام فعال شده است و میتوانید ثبت نام بفرمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *